Bizi Yakından Tanıyın

Hergün büyüyen ekibimiz ve müşterilerimizle güçleniyoruz.

Biz Kimiz

Intcase, sektörde katma değer yaratmak adına çeşitli platformlarda yazılım çözümleri üreten çoğu tam zamanlı olmak üzere bir kısmı yarı zamanlı olarak çalışan ve 2016 yılında kurulmuş remote bir ekiptir. Genellikle remote veya müşteri ihtiyacı doğrultusunda müşteri ofislerinde proje bazlı çalışıyoruz.

Hangi Amaçla Kurulduk?

Öncelikli amacımız kendi bünyemizde geliştirdiğimiz bulut tabanlı çözümlerle daha fazla kitleye ulaşmak ve bunun yanı sıra farklı sektörlerdeki kurumların yazılım ihtiyaçlarına hızlı ve yenilikçi çözümler üretmek.

Intcase Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Ekibimiz tamamen remote çalışma kültürü üzerine kurulmuştur ve bu sayede de giderek büyüyen bir ekip haline gelmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre kendi ofislerinde temin ettikleri alanlarda proje bazlı müşteri ofislerinde çalışıyoruz.

Kurum bünyesinde hali hazırda bulunan yazılım geliştirme ekiplerine proje bazlı destek ekip olarak katılıyoruz.

Genel olarak tamamen remote bir şekilde proje/ürün geliştirme süreçlerini yürütüyoruz. Rutin toplantılarımızı online platformlarda veya belli lokasyonlardaki sanal ofislerde gerçekleştiriyoruz.

Kalabalık bir ekip olduğumuz için tek bir projede bütün ekip çalışmıyoruz. Her proje için uygun teknik alt yapıya sahip ekip arkadaşlarımız proje bazlı küçük gruplara ayrılıyor ve belirlenen süre içerisinde proje çalışmalarına başlıyor.

Projeye başlanmadan önce müşterilerimiz ile birebir görüşerek proje planı çıkartıyoruz ve başlangıç-bitiş tarihleri belirliyoruz sonrasında ise uygun ekip arkdaşlarımız projeye başlıyorlar.

Proje geliştirme süreçlerinde doğru adımlar atmak ve zaman kazanmak için müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz.